O FIRMIE

Nasza firma, z siedzibą znajdującą się w miejscowości Błonie, świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, które odbywają się zgodnie z tradycją oraz wieloletnim doświadczeniem. Organizujemy ceremonie pogrzebowe na terenie całej Polski. Szczególnie działalność naszego domu pogrzebowego prowadzona jest na terenie Błonia, Rokitna, Bramek, Leszna, Płochocina, Ożarowa Mazowieckiego. Grodziska Mazowieckiego. Brwinowa, jak również w Warszawie. Od początku istnienia naszego przedsiębiorstwa dbamy o to, aby pomagać Państwu w organizacji pogrzebów. Wiemy jak ważne jest ludzkie wsparcie w tak trudnym czasie jakim jest utrata bliskiej osoby, dlatego poświęcamy się naszej pracy całkowicie, aby ułatwić Państwu ten ciężki okres. Oferowane przez Nas kompleksowe oraz profesjonalne usługi związane z oprawą pogrzebową są od lat cenione dzięki niezawodnej organizacji i chęci niesienia pomocy.

Oferujemy pomoc w rozwiązywaniu wszystkich napotkanych trudności związanych z pochówkiem. Dokładamy wszelkich starań, aby ostatnia chwila łącząca zmarłych i pozostałych w bólu bliskich, była wypełniona taktem, życzliwością i zrozumieniem. Zdajemy sobie sprawę, iż wszelkie formalności związane z pogrzebem sprawiają problem oraz niepotrzebny, dodatkowy stres. Dlatego Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby ciężar spoczywający na bliskich osoby zmarłej był jak najmniejszy. Osoby zatrudnione w Naszej firmie doskonale wiedzą, iż w takim zawodzie wymagany jest pełen profesjonalizm połączony z życzliwością i serdecznością do drugiej osoby, dlatego wykazują się wysoką kulturą osobistą. Wywiązujemy się z powierzonych Nam zadań jak najlepiej, myśląc wyłącznie o Naszych Klientach.

Bardzo starannie wsłuchujemy się w potrzeby każdego z Państwa i do organizacji ceremonii pogrzebowych podchodzimy indywidualnie. Wykazujemy się elastycznością, aby dopasowywać Nasze usługi do wszelkich oczekiwań. Każdy etap organizacji pogrzebu jest z Państwem szczegółowo omawiany, aby nie dopuścić do ewentualnych nieścisłości. W każdym momencie służymy pomocą i rozwiejemy wszelkie niejasności. Czynności wykonywane w ramach pogrzebu odbywają się z wysokim poszanowaniem dla ciała, aby godnie pożegnać Zmarłego. Zapewniamy odpowiednie i godne warunki panujące w czasie ceremonii.

Zapewniamy Państwu kompleksową i profesjonalną pomoc w kościele i na cmentarzu. Kredytujemy koszty pogrzebu do czasu otrzymania zasiłku z ZUS i KRUS. Oferujemy swoje usługi całodobowo. Niezależnie od rodzaju obrządku usługi nasze świadczymy z indywidualnym podejściem do każdego Klienta, wysłuchując potrzeb rodziny zmarłego. W razie konieczności służymy radą i pomagamy w podejmowaniu przydatnych, acz czasami trudnych decyzji. Aby organizowane przez nas pogrzeby spełniały Państwa oczekiwania świadczymy szereg usług. W chwilach tak bolesnych dla bliskich zmarłej osoby, firma „Krajewscy” składa wszystkim pogrążonym w żałobie wyrazy szczerego współczucia. Naczelną dewizą naszej firmy jest przede wszystkim niesienie pomocy ludziom w potrzebie, kiedy oni sami nie mogą unieść brzmienia, jakim niewątpliwie jest śmierć bliskiej im osoby.

Krajewski Witold

Zakład pogrzebowy Błonie

Scroll to top